Інфо поліції

Львівського підприємця підозрюють у розкраданні 2 мільйонів гривень на вивезенні сміття

Працювали учасники угруповання наступним чином: подавали до Львівської міськради документи із неправдивими відомостями із завищеним обсягом наданих послуг, а також неправдивою відстанню до звалищ, куди звозили сміття

Розкрали понад 2 млн грн бюджетних грошей на вивезенні та захороненні сміття зі Львова – організатору та чотирьом учасникам злочинного угруповання повідомили про підозри.

Організував протиправну діяльність керівник та власник приватного перевізника сміття, – інформує 1NEWS.

У спільники взяв логіста своєї фірми, а також власника, заступника директора та начальника служби безпеки інших приватних фірм, що надавали аналогічні послуги.

Працювали учасники угруповання наступним чином: подавали до Львівської міськради документи із неправдивими відомостями із завищеним обсягом наданих послуг, а також неправдивою відстанню до звалищ, куди звозили сміття.

Крім того, сміття переважно вивозили вночі без відповідних дозволів та документів, а отримані таким чином гроші розподіляли між усіма учасниками угруповання.

Відомо, що на такій схемі фірмам безпідставно виплатили понад 2 млн грн коштів з місцевого бюджету – сума завданих збитків.

Правоохоронці під час відвантажування сміття затримали автомобіль, у водія якого були відсутні документи на вивантаження та захоронення сміття.

Джерело: Нацполіція

Back to top button