Інфо поліції

Київських полісменів звинувачують у викраденні людей заради викупу

Встановлено, що двоє оперуповноважених та інспектор з дізнання вищезазначеного підрозділу під виглядом покупців автомобіля «ToyotaLandCruiser» затримали 50-річного мешканця Львова та його знайомого

Київським міським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки НПУ одержано інформацію про причетність окремих співробітників Солом’янського управління поліції ГУНП в місті Києві до протиправних дій.

Про це інформує 1NEWS.

Встановлено, що двоє оперуповноважених та інспектор з дізнання вищезазначеного підрозділу під виглядом покупців автомобіля «ToyotaLandCruiser» затримали 50-річного мешканця Львова та його знайомого. Власника авто змовники звинуватили у тому, що транспортний засіб начебто був ним викрадений.

За “непритягнення до кримінальної відповідальності” поліцейські вимагали 10 тисяч доларів США. Вони змусили львів’янина зателефонувати братові, аби той привіз частину суми у зазначене ними місце.

При цьому зловмисники одягнули на чоловіка кайданки і поїхали забирати «відкупні». Його знайомого в цей час незаконно утримували в одному з кабінетів Солом’янського управління поліції для підстраховки.

Дві тисячі євро поліцейські одержали, ще дві з половиною тисячі доларів США власнику авто дозволили передати пізніше. Лише після цього заручників відпустили.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button