Інфо поліції

Київського податківця звинувачують у службовій недбалості на 2 мільйони гривень

Головний державний ревізор-інспектор столичного управління ДПС не відобразив в акті перевірки порушення діючого законодавства в частині заниження зобов’язання по сплаті до державного бюджету податку на додану вартість

Головному державному ревізору-інспектору Головного управління ДПС у м. Києві повідомлено про підозру за фактом службової недбалості.

Проце інформує 1NEWS.

За даними слідства, працівники Державної податкової служби України за результатами проведених планових документальних перевірок суб’єктів господарювання з питань додержання податкового та іншого законодавства недонараховували – занижували суми податків, які підлягали обов’язковій сплаті до державного бюджету України.

Зокрема, згідно результатів проведеної планової перевірки з питань повноти та своєчасності сплати податку на додану вартість одним із суб’єктів господарювання, головний державний ревізор-інспектор столичного управління ДПС не відобразив в акті перевірки порушення діючого законодавства в частині заниження зобов’язання по сплаті до державного бюджету податку на додану вартість.

Це спричинило ненадходження до бюджету податку на суму більше 2 млн грн.

Джерело: Офіс генпрокурора

Back to top button