Інфо поліції

Київського підприємця звинувачують у привласненні понад 10 мільйонів гривень на поставках апаратів ШВЛ з Китаю

На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру керівнику товариства з обмеженою відповідальністю у привласненні державних коштів на суму 10,5 млн грн (ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, між керівником товариства та Департаментом охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації укладено договір про поставку з Китаю на територію України обладнання для анестезії та реанімації, а саме 15 апаратів штучної вентиляції легень загального призначення для інтенсивної терапії вартістю 10,5 млн грн.

За результатами договору на рахунок товариства перераховано бюджетні кошти, які в подальшому незаконним шляхом скеровані на банківські рахунки іншого підприємства, що не було виробником зазначеного обладнання.

У результаті цього апарати ШВЛ до лікарень Київської області не поставлено, а договір не виконано, що призвело до ускладнення надання медичної допомоги громадянам України в умовах пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Кошти безповоротно направлено до іншого підприємства не за призначенням.

На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Правоохоронцями перевіряється причетність до розтрати державних коштів службових осіб Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.

Джерело: Офіс Генпрокурора

Останні новини

Back to top button