Інфо поліції

Кримський міст побудували з українського щебню – СБУ

Загалом до Росії було здійснено 25 поставок українського щебеню загальною масою 28  тисяч тонн

Правоохоронці викрили факти протиправного постачання українським підприємством до РФ матеріалів, що використовувались для будівництва так званого кримського мосту.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби задокументували, що менеджмент одного з українських підприємств, яке здійснює видобування щебеню, налагодили його поставки до країни-агресора. Ділки без необхідної дозвільної документації видобували у кар’єрах, власником яких є громадянин РФ, корисну копалину та реалізовували її російській компанії, яка є дочірньою структурою «ОАО «Мостожелезобетонконструкция».

Співробітники СБУ встановили, що це товариство під час закупівлі продукції українських постачальників виконувало роботи з будівництва так званого кримського мосту. Загалом до Росії було здійснено 25 поставок щебеню загальною масою 28  тисяч тонн.

Через співпрацю української комерційної структури із російськими підприємствами, що провадять господарську діяльність на тимчасово анексованій території АР Крим, слідство вбачає у діях бізнесменів ознаки підтримки окупаційної адміністрації РФ на півострові.

Співробітники СБУ виявили та вилучили договори, контракти, вантажно-митні декларації, які підтверджують фінансово-господарські операції з російськими структурами, що діють у анексованому Криму.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close