Інфо поліції

Контррозвідка спіймала “ополченку ДНР”

Військова контррозвідка СБУ зі складу Об’єднаних сил та Слов’янський відділ Нацполіції викрили та затримали учасницю незаконних збройних формувань “ДНР”, яка переховувалась від правосуддя на мирній території України, інформує 1NEWS з посиланням на прес-центр штабу ООС.

“Силовики встановили, що 43-річна мешканка Слов’янська в 2014 році, під впливом проросійської пропаганди, разом із чоловіком добровільно приєдналася до “ополчення Новоросії” та під керівництвом бойовиків, один з яких мав позивний “Хміль”, здійснювала фільтраційні заходи в Слов’янську та Краматорську, виявляла патріотично налаштованих громадян України та доправляла їх до комендатури “ДНР”, – йдеться у повідомленні.

Як додали у штабі, розчарувавшись в ідеях “русского мира”, під впливом аморальної поведінки більшості членів проросійських бандформувань та з початком активних дій Збройних сил України зі звільнення українських міст, “ополченка” самовільно полишила службу.

За матеріалами військової контррозвідки стосовно вказаної громадянки України відкрито кримінальне провадження та 13 липня 2018 року їй оголошено про підозру у вчиненні злочину, відповідальність за який передбачена ст. 260 Кримінального кодексу України – “Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань”. Наразі затримана співпрацює зі слідством.

Військові контррозвідники Об’єднаних сил продовжують цілеспрямовані заходи, спрямовані на викриття пособників та учасників терористичних організацій так званих “ЛНР/ДНР” та притягнення їх до відповідальності.

 

 

Back to top button