Інфо поліції

Колишнього посадовця «Житомироблавтодору» звинувачують у розтраті пального на півтора мільйони гривень

Йдеться про 93,5 тисячі літрів пального


–емонт дороги оммунальное хоз€йство дорожное√астрабайтерыƒорога

Правоохоронці викрили колишнього посадовця «Житомироблавтодору» у кримінальних діяннях, що призвели до втрати 93,5 тисячі літрів пального вартістю 1,5 млн гривень, призначених для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Про це інформує 1NEWS.

Так, у ході досудового розслідування встановлено, що у 2017 році за цільові кошти Житомирської обласної ради був придбаний регіональний матеріальний резерв бензину і дизельного пального у вигляді талонів.

Його призначення – виключно забезпечення ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання допомоги постраждалому населенню, проведення невідкладних відновлювальних робіт і заходів на території Житомирської області.

Використання цього резерву здійснюється лише за рішенням обласної комісії з надзвичайних ситуацій з наступним розпорядженням голови ОДА.

Водночас придбані талони, що мали зберігатись у державному підприємстві, наприкінці 2017 року його директор своїм рішенням передав на відповідальне зберігання комерційній структурі, а також ще 6 тисяч літрів дизельного пального, що були в облавтодорі.

Через рік, наприкінці 2018, увесь цей запас був безпідставно списаний з балансу «Житомироблавтодору».

Джерело: Нацполіція

Back to top button