Інфо поліції

Колишнього офіцера Збройних Сил України підозрюють у державній зраді

Наказом міністра оборони України зрадника позбавлено офіцерського звання «підполковник»

Слідчі Служби безпеки України заочно повідомили про підозру колишньому офіцеру ЗСУ, який у 2014 році зрадив військову присягу та перейшов на бік окупантів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Як зазначають у спецслужбі, досудовим слідством встановлено, що мешканець Житомира у 1999 році закінчив один із вітчизняних вишів, що готує фахівців у галузі наземного та бортового військового зв’язку. Після навчання офіцер продовжив службу у Національному космічному агентстві України.

“У 2012 році його було призначено на посаду в Національному центрі управління та випробування космічних засобів у Євпаторії. У межах виконання посадових обов`язків він мав безпосередній доступ до відомостей, які мають важливе оборонне та економічне значення, зокрема до новітніх дослідно-конструкторських і проєктних розробок у галузі дослідження космічного простору”, – наголошують в СБУ.

Після інтервенції Росії у 2014 році офіцер перейшов на бік окупантів, а згодом набув російського громадянства і вступив до військ повітряно-космічної оборони країни-агресора.

Слідчі та кіберфахівці СБУ зібрали вичерпну доказову базу вчинення офіцером злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Наказом міністра оборони України зрадника позбавлено офіцерського звання «підполковник».

Джерело: пресцентр СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close