Інфо поліції

Колишнього чиновника Фонду гарантування звинувачують у розтраті майже 20 мільйонів гривень

Вказані дії у подальшому призвели до фактичної втрати цих активів для банку, та як наслідок завдання збитків Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Прокуратурою міста Києва за результатами розслідування фактів розкрадання активів банку ПАТ “АКБ Капітал” повідомлено про підозру колишньому уповноваженому Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у розтраті понад 19 млн гривень шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що згідно з матеріалами слідства, підозрюваний, перебуваючи на посаді Уповноваженої особи Фонду по ліквідації ПАТ “АКБ Капітал”, безпідставно підтверджував відсутність заборгованості перед банком у окремих кредиторів, внаслідок чого з ряду об’єктів заставного майна (житлової та комерційної нерухомості) були незаконно зняті обтяження та заборона на відчуження.

Вказані дії у подальшому призвели до фактичної втрати цих активів для банку, та як наслідок завдання збитків Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У травні 2020 року експосадовцю було повідомлено про підозру у завдані Фонду збитків на суму 5 млн грн. Станом на теперішній час висновками судово-економічних експертиз підтверджено збитки на суму понад 19 млн гривень, у зв’язку з чим 12 червня 2020 року вказаній особі повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Джерело: УНН
Back to top button