Інфо поліції

Колишні топ-керівники митниці “окупували” реабілітаційний центр “Конча-Заспа” – ЗМІ

За рік на огородженій території звели 28 будинків - 9 дерев'яних та 19 цегляних

Колишні топ-керівники митниці “окупували” реабілітаційний центр “Конча-Заспа” Державної митної служби під Києвом, який будувався для оздоровлення та відпочинку рядових співробітників.

Про це повідомляє 1NEWS.

У 2000 році Київська міська рада безкоштовно передала Державній митній службі у постійне користування 15 гектарів землі. За оціночною вартістю – ділянка нині коштує майже 300 млн грн. Тут митникам дозволили звести базу відпочинку – реабілітаційний центр “Конча-Заспа”. Він мав би приймати відвідувачів позмінно – на відпочинок, реабілітацію та профілактику.

За рік на огородженій території звели 28 будинків – 9 дерев’яних та 19 цегляних, підстанцію та свердловину. Загальна вартість робіт – понад 19 млн грн”.

Журналістам вдалося отримати список орендарів державних котеджів і виявилося, що найкращі з них зайняли колишні митні посадовці.

Зокрема, на території реабілітаційного центру є будинок, який орендує колишній головний інспектор Київської регіональної митниці Олег Суршко. Він підписав договір оренди до 2033 року за 4 380 гривень на місяць.

Серед орендарів начальник Київської регіональної митниці Геннадій Романенко. Він орендує двоповерховий котедж з паркінгом до 2033 року за скромні 4 360 гривень на місяць.

Крім того орендує елітний будинок екс-чиновник  – Ігор Калєтнік. У минулому голова митниці і віце-спікер Верховної Ради. Договір оренди між профспілкою митників і Калєтніком підписано 15 лютого 2011-го року. Калєтніку одразу погодили заяву на реконструкцію та ремонт орендованого будинку.

Журналісти називають інвестування в орендоване у держави майно – класичною схемою виведення нерухомості у приватну власність.

Будинок у реабілітаційному центрі орендує голова профспілки митників, яка формально опікується реабілітаційним центром “Конча-Заспа”, Ігор Тимофєєв. Він орендує будинок до 2026 року за 4 360 гривень.

Також п’ятикімнатний двоповерховий дерев’яний котедж на 177 квадратних метрів з меблями, сантехнікою та навіть постіллю і посудом у 2016 році орендував колишній голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. У його розпорядженні будинок до 2033 року, ціна – 6 770 грн на місяць.

Джерело: Наші гроші

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close