Інфо поліції

Кіберполіція затримала харків’янина, який тарифікував міжнародні дзвінки як національні

Правоохоронці провели обшуки за місцями мешкання та роботи чоловіка, в результаті яких вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони та документацію - усе це направили на експертизу

Працівники Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими поліції Харківщини під процесуальним керівництвом Київської прокуратури припинили злочинну діяльність чоловіка.

Про це повідомляє 1NEWS.

Встановлено, що до вчинення правопорушення причетний 31-річний мешканець Харкова. Чоловік працював провідним спеціалістом одного з науково-дослідних інститутів і мав відповіді технічні навички.

Нібито для потреб інституту фігурант орендував віртуальний сервер, через який проходили міжнародні виклики, минаючи Міжнародний цент комутації, що призвело до порушення встановленого порядку маршрутизації. В результаті міжнародні дзвінки тарифікувались як національні.

Також несанкціоноване втручання в роботу телекомунікаційної мережі оператора підтверджено комісією Українського державного центру радіочастот.

Правоохоронці провели обшуки за місцями мешкання та роботи чоловіка, в результаті яких вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони та документацію – усе це направили на експертизу.

Джерело: Нацполіція

Back to top button