Інфо поліції

Кіберполіція закрила один із найбільших піратських онлайн кінотеатрів

Кіберполіція припинила діяльність онлайн-майданчика «onlainfilm», який протягом останніх дев’яти років розповсюджував інформацію із порушенням авторських прав, інформує 1NEWS з посиланням на Департамент кіберполіції Нацполіції України.

Працівники Поліського та Подільського управлінь Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими поліції Рівненщини, за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури, викрили учасників злочинної групи, які адміністрували «піратський» сайт.

Онлайн кінотеатр «onlainfilm» входив до п’ятірки найвідвідуваніших сайтів на території декількох країн. Щоденно його відвідували до півмільйона користувачів мережі Інтернет, а кількість переглядів відео перевищувала 2 мільйони. Загальний об’єм відеофайлів, розміщених на сайті, перевищувала 50 ТБ.

Для анонімізації своїх дій у мережі зловмисники використовували послуги зворотного проксі-сервера, що надавало можливість ретранслювати запити клієнтів із зовнішньої мережі на один або кілька серверів розташованих у внутрішній мережі.

У місті Хмельницький поліцейські провели одночасно п’ять санкціонованих обшуків. За їх результатами вилучено комп’ютерну техніку та гроші. Сума шкоди, завданої правовласникам буде встановлена після проведення усіх необхідних слідчих дій.

За даним фактом триває досудове розслідування за ч.3 ст.176 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК України. Після отримання результатів експертиз вирішуватиметься питання щодо оголошення підозри учасникам злочинної групи.

 

 

 

Останні новини

Back to top button