Інфо поліції

Кіберполіція спіймала киянина, який продавав бази даних фармацевтичних компаній (ВІДЕО)

Зокрема у них містилися відомості про ціни та обсяги роздрібних продажів виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних речовин, дитячого харчування, дезінфікуючих засобів

Протиправну діяльність 33-річного мешканця Києва викрили співробітники Департаменту кіберполіції спільно з Головним слідчим управлінням Нацполіції.

Про це повідомляє 1NEWS.

Чоловік, маючи авторизаційні дані, здійснив несанкціоноване копіювання баз даних та надалі на платній основі надавав доступ до них, розмістивши їх на віддаленому сервері.

Бази містили дані щодо фармацевтичного ринку України, їх використовують фармацевтичні компанії для маркетингових досліджень та оцінки ефективності своєї роботи.

Зокрема у них містилися відомості про ціни та обсяги роздрібних продажів виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних речовин, дитячого харчування, дезінфікуючих засобів.

Фігурант продавав їх за ціною у понад 10 разів меншою від тієї, що пропонував офіційний представник. За попередніми даними, правовласнику нанесено понад 2 мільйони гривень збитків.

Правоохоронці провели обушки за місцем мешкання та роботи фігуранта. Вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, «чорнові» записи та гроші.

Під час огляду техніки кіберполіцейські виявили копії баз даних, які незаконно збував фігурант.

Джерело: Нацполіція

Back to top button