Інфо поліції

Керівницю Київського молодіжного центру підозрюють у розкраданні грошей із бюджету

Гроші, які нібито витрачалися на проведення того чи іншого заходу, керівниця центру виводила через «підконтрольні» товариства з обмеженою відповідальністю і з ознаками фіктивності

Правоохоронці повідомили керівнику Київського молодіжного центру про підозру у розкраданні бюджетних коштів, виділених на проведення масових заходів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Як поінформували у Подільському управлінні поліції, упродовж 2018-2019 років директорка розробляла плани проведення заходів, до яких вносила недостовірні відомості щодо дати, місця проведення, запланованої кількості учасників та необхідних витрат.

Зокрема, були встановлені випадки, коли заходи, на які виділялися бюджетні кошти, фактично не проводилися або проводилися без участі з боку молодіжного центру та відповідного фінансування.

“Гроші, які нібито витрачалися на проведення того чи іншого заходу, керівниця центру виводила через «підконтрольні» товариства з обмеженою відповідальністю і з ознаками фіктивності та у подальшому витрачала на власні потреби», – пояснили у поліції.

У службових приміщеннях і на складах проведено санкціоновані обшуки, під час яких було вилучено речові докази – оргтехніку та документи, які долучили до матеріалів кримінального провадження.

Наразі правоохоронці встановлюють інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Джерело: відділ комунікації поліції Києва

Останні новини

Back to top button