Інфо поліції

Керівництву АРМА повідомлено про підозри у привласненні понад 400 тис. доларів

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру тимчасово виконуючому обов’язки Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів – АРМА, його заступнику, начальнику управління відомства, двом діючим адвокатам та громадянину за фактами заволодіння грошовими коштами організованою групою в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Про це 1News повідомила прес-служба Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, посадовці АРМА, особи, які здійснюють адвокатську діяльність, та громадянин протягом листопада-грудня 2020 року заволоділи майже 400 тис доларів США, визнаними речовими доказами у ряді кримінальних проваджень та переданими в управління АРМА.

На підставі підроблених судових рішень вони перерахували ці грошові кошти на банківські рахунки осіб, які не є учасниками кримінального провадження.

Наразі готується подання до суду про обрання цим шести особам  запобіжних заходів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління ДБР за оперативного супроводу Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Заступник голови АРМА Володимир Павленко, в свою чергу, заявляє, що таким чином його та колег намагаються примусити до звільнення.

«Я співчуваю слідчому, якому доводиться писати цю нісенітницю про невстановлених осіб у невстановленому місці у невстановлений час та у невстановлений спосіб. Можливо я співчуваю навіть заступнику Генерального прокурора, який підписує підозру мабуть о 5 ранку навіть не допитавши нас як свідків. Я сподіваюсь йому стане соромно і він сам в зв’язку з цим невдовзі напише заяву про звільнення», – написав Павленко на своїй сторінці у Facebook.

Також він заявив, що йому прикро за непрофесійність правоохоронців, заангажованість депутатів, невдалі спроби політичного тиску та заказний чорний піар. «Ми продовжуватимем і надалі робити свою роботу, як і раніше, хіба ще з більшою наснагою», – додав Павленко.

Back to top button