Інфо поліції

Керівництво Миколаївського морського порту підозрюють у привласненні майже 400 млн гривень

Посадовці держпідприємства підозрюються в тому, що у межах контракту про державне інвестування у будівництво причалу вони прийняли та оплатили роботи, які фактично не виконувалися

Служба безпеки України спільно з підрозділами Державного бюро розслідувань, під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора попередила нанесення державі збитків в особливо великих розмірах під час будівництва причалу Миколаївського порту.

У межах розпочатого кримінального провадження, правоохоронці провели обшуки у приміщеннях Миколаївської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України», – інформує 1NEWS.

За версією слідства, посадовці держпідприємства підозрюються в тому, що у межах контракту про державне інвестування у будівництво причалу вони прийняли та оплатили роботи, які фактично не виконувалися.

Крім того, за даними слідства, значну частину з отриманих державних коштів вони могли перевести у готівку та привласнити через підконтрольні компанії з ознаками фіктивності.

Вказані дії учасників протиправної діяльності, ймовірно стали одним із чинників, що спричинив зрив реалізації затвердженого Урядом державного інфраструктурного проекту та планів стратегічного розвитку Миколаївського морського порту вартістю 379 мільйонів гривень.

Завдяки вжитим заходам правоохоронців, керівництвом ДП «Адміністрація морських портів України» прийнято рішення про розірвання контракту для недопущення нанесення збитків державі в особливо великих розмірах.

Джерело: СБУ

Back to top button