Інфо поліції

Керівника підприємства Державної кримінально-виконавчої служби України звинувачують в укладенні невигідних договорів

Внаслідок неналежного виконання службовою особою державного підприємства своїх обов'язків державі завдано понад 23 млн грн збитків

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру керівнику сільськогосподарського підприємства Державної кримінально-виконавчої служби України за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

Про це інформує 1NEWS.

За даними слідства, у 2020 році керівник підприємства через несумлінне ставлення до своїх службових обов’язків уклав з приватним підприємством економічно невигідні договори про обробіток землі і купівлі-продажу врожаю кукурудзи та соняшнику.

Підозрюваний не дотримався вимог законодавства щодо порядку укладення господарських договорів, підписавши контракти без погодження з органом управління – Міністерством юстиції України, а також всупереч положенням Господарського кодексу України.

Внаслідок неналежного виконання службовою особою державного підприємства своїх обов’язків державі завдано понад 23 млн грн збитків.

У разі доведення вини, йому загрожує максимально до 5 років позбавлення волі без права обіймати певні посади строком до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Джерело: Офіс генпрокурора

Back to top button