Інфо поліції

Керівника одного з підприємств «Укроборонпрому» підозрюють у розтраті мільйона гривень

Військова прокуратура Сумського гарнізону повідомила про підозру в розтраті майже 1 млн гривень з державного бюджету керівнику одного з підприємств «Укроборонпрому», інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу прокуратури.

«Направлені Міноборони 917 726 гривень призначалися на виконання державного оборонного замовлення з виготовлення озброєння для ЗСУ. Військовою  прокуратурою Сумського гарнізону повідомлено про підозру директору  ДП «Державний  науково-дослідний інститут хімічних продуктів», який входить до складу ДК «Укроборонпром», та директору приватного товариства у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого  ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України», – сказано у повідомленні.

Слідством встановлено, що директор держпідприємства протягом 2019 року розтратив,  а посадові особи ТОВ  привласнили   бюджетні  кошти в сумі  917 726 грн, призначені на виготовлення озброєння для військовослужбовців ЗСУ.

Наразі тривають подальші слідчі (розшукові) дії щодо встановлення всіх обставин вчинення злочину та інших осіб, причетних до  його вчинення.

 

 

Back to top button