Інфо поліції

Керівника морського порту “Чорноморськ” зловили на хабарі у 250 000 доларів

Слідство встановило, що керівник державного підприємства вимагав кошти за погодження плану санації збанкрутілої приватної компанії, у комітеті кредиторів якої ДП мало більшість голосів

DCIM100MEDIADJI_0022.JPG

На отриманні хабаря в розмірі 250 тисяч доларів викрито керівника ДП “Морський торговельний порт “Чорноморськ”.

Про це повідомляє 1NEWS.

10 грудня 2020 року детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП викрили на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у 250 тис. дол. керівника ДП “Морський торговельний порт „Чорноморськ“ та особу-посередника.

Слідство встановило, що керівник державного підприємства вимагав кошти за погодження плану санації збанкрутілої приватної компанії, у комітеті кредиторів якої ДП мало більшість голосів. Ця компанія вела перемовини з приватними інвесторами. Однак їхнє залучення потребувало погодження комітету кредиторів. Тож коли керівник ДП відчув серйозність намірів одного з інвесторів, зажадав від нього плату за “лояльність”, оцінивши її у 250 тис. дол.

“Керівник ДП діяв за посередництва представника іншого кредитора приватної компанії, який отримав неправомірну вигоду для подальшої передачі посадовцю ДП “Морський торговельний порт “Чорноморськ”, — зазначили в НАБУ.

Цих двох осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення їм про підозру та обрання запобіжного заходу.

Джерело: УНН

Back to top button