Інфо поліції

Керівник патрульної поліції України успішно випробував на собі електрошокер (ВІДЕО)

Це медично сертифікована нелетальна зброя, яка знерухомлює правопорушника, але не завдає небезпечних поранень

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про успішне випробування поліцією дії електрошокера Taser.

Першим, на кому було випробувано дію цього електрошокера, став керівник патрульної поліції Євген Жуков, – інформує 1NEWS.

“Керівник патрульної поліції України Євген Жуков випробував на собі дію електрошокера Taser. Це медично сертифікована нелетальна зброя, яка знерухомлює правопорушника, але не завдає небезпечних поранень”, – зазначив міністр.

На розміщеному Аваковим відео видно, як Жуков демонструє роботу електрошокера на собі.

“Taser допомагає на короткий час знерухомити правопорушника, якщо ситуація потребує екстрених заходів”, – розповів начальник патрульної поліції.

За його словами, цим приладом користуються поліцейські у багатьох країнах.

“Сьогодні це безпечний спосіб зупинити правопорушника… Використання Taser схвалило міністерство охорони здоров’я України. Це було досить неприємно, але я цілий і здоровий, м’язи максимально скоротилися, але я весь час був у свідомості й міг вільно дихати. Щойно Taser вимкнувся, неприємні відчуття зникли”, – розповів Жуков про свої відчуття внаслідок застосування електрошокера.

Нагадаємо, 11 листопада уряд України підтримав на своєму засіданні пропозицію міністра Авакова щодо внесення змін до закону України “Про Національну поліцію”. Пропозиція передбачає дозвіл поліцейським активно застосовувати електрошокери проти правопорушників.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button