Інфо поліції

Карантин: столична поліція посилено патрулює електрички та вокзали

Столичні правоохоронці посилили контроль за дотриманням карантинних обмежень пасажирами залізничного транспорту, передає 1NEWS з посиланням на відділ комунікації поліції Києва.

«З цією метою задіяні додаткові наряди поліцейських для патрулювання станцій залізничного транспорту. З киянами та гостями столиці правоохоронці проводять профілактичні бесіди і закликають дотримуватись маскового режиму та соціальної дистанції», – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що на виконання постанови Кабінету Міністрів від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», після проведеного інструктажу наряди співробітників поліції заступають на посилене чергування з метою контролю за дотриманням громадянами правил карантину.

Також з 22 червня виділено додаткові наряди правоохоронців, які патрулюють територію залізничних вокзалів, у тому числі приміські та міські електрички.

Зокрема, з метою запобігання поширенню COVID-19 задіяні додаткові сили здійснюватимуть перевірки й в середині вагонів.

Також правоохоронці мають при собі певний запас таких засобів індивідуального захисту і видають їх тим громадянам, в яких вони відсутні.

Київські поліцейські закликають громадян дотримуватись протиепідемічних обмежень і нагадують про відповідальність за порушення правил карантину, що передбачена ст. 44-3 КУпАП.

Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від 1 до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб – від 2 до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

 

Back to top button