Інфо поліції

Інспектора кадрового забезпечення управління СБУ в Києві відсторонено через хабар

За публічного обвинувачення військової прокуратури Київського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону Печерським районним судом м. Києва ухвалено обвинувальний вирок колишньому старшому офіцеру – інспектору  кадрового забезпечення Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області. Про це 1News повідомила прес-служба Військової прокуратури.

Зазначається, що в ході судового розгляду публічним обвинувачем – військовою прокуратурою Київського гарнізону доведено, що вказана службова особа оголосила прохання та одержала від громадянина України неправомірну вигоду в сумі 1000 доларів США.  За таку «винагороду» інспектор обіцяв прийняти у останнього документи, необхідні для працевлаштування на посаду у ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

19.02.2021 суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України та призначив покарання в межах санкції статті  – штраф розміром 4000 (чотири тисячі) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 68 000 (шістдесят вісім тисяч) грн., з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків на строк 1 рік і 6 місяців.

Останні новини

Back to top button