Інфо поліції

Іноземець продавав у столиці фальшиві посвідки на проживання в Україні

У столиці викрили громадянина однієї з країн Центральної Африки, який організував незаконну легалізацію іноземців в Україні, передає 1NEWS з посиланням на пресцентр СБУ.

За даними спецслужби, організатор протиправної схеми одружився з українкою і мав у нашій країні статус іммігранта. Він виготовляв для іноземців фальсифіковані документі, які дають право безперешкодно перебувати на території України і перетинати державний кордон. За наявною інформацією, документи виготовлялись на замовлення в одній з підпільних типографій, місцезнаходження якої встановлюється.

Правоохоронці викрили зловмисника поруч з центральним автовокзалом у Голосіївському районі столиці при передачі вихідцю з країн Центральної Азії підробленої посвідки на постійне проживання в Україні. Документ він оцінив у більше ніж 80 тисяч гривень.

Наразі у межах кримінального провадження, розпочатого за статтями 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, тривають процесуальні заходи. Встановлюються інші особи, зокрема працівники держустанов, причетні до виготовлення підроблених документів.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button