Інфо поліції

Група затриманих на Київщині злочинців готувала замах на сусіда Зеленського

Затримана поблизу с. Іванковичі озброєна група осіб готувала злочин стосовно одного відомого кримінального авторитета, а не кандидата в Президенти. Таке уточнення на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

фото зі сторінки Лариси Сарган у Facebook

Нагадаємо, вчора Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що ГУНП у Київській області 15 квітня затримано озброєну групу з трьох осіб, які під час затримання чинили збройний опір. «З попередніх даних, вказана група готувала фізичну ліквідацію львівського кримінального авторитета на замовлення невстановлених на даний час осіб з числа мешканців Львівської області, як помсту за замовлення організованого замаху на вбивство 29.08.2016 львівського бізнесмена Богдана К.», – написав Генпрокурор.

За попередньою інформацію, вказані троє осіб готували злочин проти одного відомого в злочинному світі авторитета на замовлення поки невстановлених осіб.

фото зі сторінки Лариси Сарган у Facebook

Водночас, як додала Сарган, затримання відбувалося в лісі, поруч з дорогою, яка веде до села Іванковичі.

«З огляду на те, що багатьом ЗМІ відомо, що саме в Іванковичах проживає сім’я кандидата в Президенти України В. Зеленського, окремі засоби масової інформації через допис одного з народних депутатів помилково почали трактувати дану подію, як можливий замах на нього», – зазначила прес-секретар.

ГПУ офіційно заявляє, що жодного відношення вказана затримана група осіб до кандидата в Президенти України В. Зеленського не має і в правоохоронних органах відсутня будь-яка інформація щодо готування ними злочину стосовно останнього.

«Натомість злочин вони готували стосовно іншої особи, яка за збігом обставин також проживає неподалік», – зазначила Сарган.

фото зі сторінки Лариси Сарган у Facebook

За її словами, правоохоронцями була проведена довготривала і кропітка робота з метою запобігання скоєння особливо тяжкого злочину, яка дала свої результати.

На даний час готуються клопотання про обрання їм запобіжних заходів. Досудове розслідування триває.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close