Інфо поліції

Громадяни Придністров’я готували резонансні злочини в Україні

У зловмисників також вилучили наркотики та понад тисячу примірників газет, які містили заклики приєднуватися до діяльності незаконних збройних формувань

Група вихідців з невизнаного Придністров’я проводила підготовку до скоєння резонансних злочинів, що мали призвести до дестабілізації ситуації в Україні. Про це повідомляє 1NEWS.

В Одесі співробітники Служби безпеки України припинили діяльність угруповання вихідців з невизнаного Придністров’я, учасники якого проводили підготовку до скоєння резонансних злочинів, що мали призвести до дестабілізації обстановки у нашій державі.

Як зазначили у спецслужбі, під час санкціонованих обшуків в Одесі за місцями проживання двох іноземців та громадянина України, який є уродженцем Придністров’я та регулярно відвідує територію невизнаної республіки, правоохоронці виявили два протитанкові гранатомети, вибухівку, паспорти та водійські права громадян РФ та так званої Придністровської Молдавської Республіки.

У зловмисників також вилучили наркотики та понад тисячу примірників газет, які містили заклики приєднуватися до діяльності незаконних збройних формувань через нібито нелегітимність чинних владних інституцій та правоохоронних органів України, зазначили у СБУ.

Джерело: УНН

Back to top button