Інфо поліції

Головного державного інспектора митного посту “Рівне” затримали за систематичне хабарництво

Митник спільно з іншими особами налагодив схему систематичного вимагання та отримання неправомірної вигоди від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності під час митного оформлення транспортних засобів

Головного державного інспектора митного посту “Рівне” затримали за систематичне вимагання хабарів за оформлення транспортних засобів.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, митник спільно з іншими особами налагодив схему систематичного вимагання та отримання неправомірної вигоди від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності під час митного оформлення транспортних засобів.

Зазначається, що зокрема посадовець вимагав від товариства з обмеженою відповідальністю від 100 до 200 доларів США за транспортний засіб за те, що не буде створювати штучних перешкод при оформленні попередніх декларацій для розмитнення автомобілів.

Під час одержання чергового траншу неправомірної вигоди в розмірі 1500 доларів США його затримали правоохоронці. Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Джерело: УНН
Back to top button