Інфо поліції

Генпрокуратура викликає на допит Рената Кузьміна

ГПУ викликає на допит колишнього заступника генпрокурора Рената Кузьміна, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу відомства.

У повістці йдеться, що Кузьмін 9 серпня поточного року викликається на 10 год. 30 хв. як підозрюваний для проведення допиту у Головне слідче управління ГПУ.

Водночас, прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган написала на своїй сторінці у Twitter, що Кузьміна також чекатимуть на допит 13,17 і 20 серпня поточного року.

Як відомо, у жовтні 2017 року ГПУ повідомила Кузьміна про підозру у захопленні землі комплексу відпочинку “Пуща-Водиця”. Досудове слідство встановило, що у 2008–2010 роках Кузьмін, діючи за попередньою змовою з директором “Пущі-Водиці”, захопив державну земельну ділянку рекреаційного значення площею 1,0457 га та прилеглі споруди на цій ділянці, надалі легалізувавши отримання нерухомості. Такі дії, за висновком експертизи, заподіяли шкоди державі в розмірі 1,2 млн грн.

Окрім того, за інформацією ГПУ, екс-заступник генпрокурора протиправно придбав у власність нерухоме майно невідомого походження, яке у 2010 році мало ринкову вартість майже 8,4 млн грн.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button