Інфо поліції

Екс-співробітника “Ощадбанку” підозрюють у шахрайстві

Колишньому начальнику сектора банківської безпеки АТ “Ощадбанк” повідомлено про підозру у підробці документів при відкритті рахунків. Про це повідомили в прес-службі Прокуратури Києва, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

В ході досудового розслідування було встановлено, що колишній начальник сектора банківської безпеки фінансової установи підробляв офіційні документи, а саме – розписки про відкриття банківського рахунку та випуску картки шляхом підписання зазначених розписок замість особи, зазначеної в договорі про відкриття рахунку.

В результаті цього, на ім’я осіб, які не зверталися в банк, були відкриті карткові рахунки, на які зараховувались кошти з метою переведення їх у готівку. Загальний обіг коштів по вказаних рахунках склав близько 80 млн грн.

“Досудове розслідування триває. Встановлюються джерела походження коштів та інші обставини використання рахунків, відкритих протиправним способом”, – додали в прокуратурі.

Співробітник банку підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України. Фігурантові справи загрожує до двох років позбавлення волі.

Back to top button