Інфо поліції

Екс-голову правління столичного банку підозрюють у розтраті 32 млн грн

Екс-голову правління одного зі столичних банків підозрюють у розтраті понад 32 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“Головою правління, всупереч встановленим вимогам щодо порядку видачі кредитних коштів та без відповідного положення кредитного комітету банківської установи, було укладено договір з товариством про відкриття відновлювальної відкличної кредитної лінії”, – йдеться у повідомленні.

Як наголошується, це надало можливість клієнту упродовж дії договору неодноразово отримувати та погашати суму кредиту в межах установленого ліміту, понад 1,2 млн доларів.

“Отримавши кредитні кошти, посадовці товариства вивели їх за межі України. Кошти були перераховані на рахунок компанії-нерезидента за фіктивний договір поставки товару. Проте договір було укладено лише для імітування ведення господарської діяльності товариством”, – повідомляє прес-служба.

“Злочинні дії голови правління стали однією з підстав віднесення  банку до категорії неплатоспроможних.  Внаслідок чого виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів прийнято рішення щодо запровадження в установі тимчасової адміністрації”, – заявили в поліції.

Наразі екс-голові правління банку повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу правопорушнику. З метою відшкодування завданих державним інтересам збитків до суду буде направлено клопотання щодо накладення арешту на майно підозрюваного.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close