Інфо поліції

Екс-чиновника Держфінмоніторингу звинувачують у торгівлі банківською інформацією

Зазначену інформацію службовець передав зацікавленій особі на паперових та електронних носіях отримавши за це винагороду у розмірі 8 тисяч грн

Колишній службовець Держслужби фінансового моніторингу підозрюється у розголошенні інформації з обмеженим доступом за матеріальну вигоду.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Київською місцевою прокуратурою № 10 скеровано до суду обвинувальний акт відносно ексслужбовця Державної служби фінансового моніторингу України за фактом вчинення корупційного злочину, а саме прийняття неправомірної вигоди за збут інформації з обмеженим доступом”.

Згідно з матеріалами слідства, у квітні 2019 року головний спеціаліст відділу, маючи доступ до автоматизованої системи зберігання інформації з обмеженим доступом, що складає банківську таємницю, надав сторонній особі відомості про здійснення юридичною особою фінансових операцій.

“Зазначену інформацію службовець передав зацікавленій особі на паперових та електронних носіях отримавши за це винагороду у розмірі 8 тис. грн. У ході слідства також установлено, що підозрюваний погодився й надалі надавати аналогічні відомості за грошову винагороду у розмірі від 300 до 500 доларів США в залежності від обсягу інформації”, – пишуть у прокуратурі.

За результатами розслідування ексслужбовцю оголошено про підозру за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 361-2 та ч. 3 ст. 354 КК України.

Обвинувальний акт скеровано до Шевченківського районного суду столиці для розгляду по суті.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close