Інфо поліції

Директора товарної біржі підозрюють у збитках 24 млн гривень при продажу активів банків

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури директору товарної біржі повідомлено про підозру у зловживанні повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364-1 КК України). Про це 1News повідомила прес-служба Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, у жовтні 2019 року Фондом гарантування вкладів фізичних осіб проведено аукціон з продажу пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі чотирьох неплатоспроможних банків. Однак, переможець торгів не перерахував кошти за придбаний лот та не уклав договір купівлі-продажу права вимоги придбаного майна.

Оскільки службовими особами товарної біржі до участі в аукціоні цього учасника було допущено без сплати гарантійного внеску, не надано банківську гарантію та не перераховано кошти від забезпечення виконання зобов’язань учасника відкритих торгів, державі в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб завдано понад 24,3 млн грн збитків.

Наразі тривають невідкладні слідчі та процесуальні дії, вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, перевіряється причетність інших осіб до скоєння злочину.

Заходи з викриття здійснювалися прокурорами спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу  Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України та Головного оперативного управління ДБР.

Останні новини

Back to top button