Інфо поліції

Двоє українців і білорус намагались вивезти з Чорнобильської зони три десятки рогів тварин

У Чорнобильській зоні відчуження двоє українців з білорусом збирали роги диких тварин. Їх затримали з понад трьома десятками рогів, повідомляє прес-служба ДПСУ, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Вчора прикордонники Житомирського загону спільно зі співробітниками Нацполіції, за реалізації оперативної інформації, виявили трьох осіб, які на радіаційно забрудненій території збирали роги диких тварин”, – йдеться в повідомленні.

Правопорушники, якими виявилися двоє українців та один білорус, незаконно проникли на відселену територію і на момент затримання встигли зібрати більше трьох десятків рогових утворень копитних тварин.

Відносно затриманих правоохоронці склали протоколи за ст. 46-1 КУпАП “Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення”, рішення щодо яких ухвалюватиме суд. Роги оленів, козлів та лосів, загальною вагою понад 50 кг, вилучено.


Прикордонники додали, що один із правопорушників вже не вперше потрапляє до поля зору правоохоронців. Так, у травні поточного року його разом з двома іншими шукачами пригод затримали в Чорнобильській зоні. Тоді порушники встигли зібрати понад 150 кг рогових утворень диких тварин.

Останні новини

Back to top button