Інфо поліції

Двоє мешканців Енергодару виявились агентами ФСБ

Вони виконували доручення «кураторів» щодо збору інформації про місця дислокації військовослужбовців Збройних Сил України

У вересні 2020 року двоє мешканців м. Енергодар Запорізької області через один із месенджерів почали співпрацювати із представниками спецслужб РФ.

Вони виконували доручення «кураторів» щодо збору інформації про місця дислокації військовослужбовців Збройних Сил України, а також про військове озброєння ЗСУ, – інформує 1NEWS.

Зокрема, намагалися домовитися з помічником начальника розвідки штабу однієї з військових частин Донеччини про передачу таємних матеріалів.

За грошову винагороду у 1000 доларів США вони запропонували військовому надати їм інформацію про використання військової техніки ЗСУ у ході проведення АТО/ООС.

Їм «куратори» за цю ж інформацію пообіцяли заплатити 4000 доларів США.

Довести свої злочинні дії до кінця особи не змогли, оскільки помічник начальника розвідки повідомив про їх наміри правоохоронцям.

Під час передачі грошових коштів завербованих громадян затримано співробітниками Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Наразі тривають першочергові слідчі (розшукові) дії.

Вирішується питання щодо повідомлення вказаним особам про підозру та обрання запобіжних заходів.

Джерело: Офіс генпрокурора

Back to top button