Інфо поліції

Дружина директора ДБР заявила, що їй погрожують

Суддя Олександра Баєва вважає такі дії неприпустимими та протиправними, а тому звернулася до ВРП та генерального прокурора з повідомленням про втручання в її професійну діяльність

Суддя Шевченківського районного суду міста Львова Олександра Баєва, яка є дружиною директора Державного бюро розслідувань Романа Труби, звернулася до Вищої ради правосуддя та генерального прокурора з повідомленням про втручання в її діяльність як судді.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

Баєва О.І. повідомила, що 7 вересня 2018 року на її мобільний телефон у мобільному додатку Viber почали надходити текстові повідомлення з погрозами та вимогами вплинути на її чоловіка з метою вчинення ним певних дій, пов’язаних з його професійною діяльністю, а саме призначити осіб на відповідні посади.

У надісланих текстах вказано, що в разі невчинення чоловіком судді зазначених дій, до Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України будуть надіслані заяви щодо звільнення Баєвої О.І. з посади судді. Крім того, автором повідомлень наголошено, що у нього наявні відомості про факти, які дискредитують її як суддю та будуть використані для подальшого звільнення її з посади.

Окрім того, автором повідомлень зазначено таке: «Будемо вимушені зняти з себе відповідальність за все те, що може відбуватись з вами далі».

Як повідомляє суддя, такі повідомлення та дзвінки надходили їй неодноразово у вечірній та нічний час доби.

Суддя Баєва вважає такі дії неприпустимими та протиправними, а тому звернулася до ВРП та генерального прокурора з повідомленням про втручання в її професійну діяльність.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close