Інфо поліції

Додаткові наряди поліції залучили до охорони кордону на Житомирщині

На Житомирщині до охорони ділянки українсько-білоруського кордону, що проходить територією області, залучили додаткові наряди поліції, інформує 1news з посиланням на пресслужбу ГУНП у Житомирській області.

«З 20 години 23 листопада у рамках спеціальної операції з посилення кордону з Республікою Білорусь на спільне з прикордонниками та нацгвардійцями патрулювання півночі регіону заступили додаткові наряди поліції. Основне завдання правоохоронців – охорона правопорядку у громадах, роз’яснювальна робота з місцевим населенням для попередження ризиків нелегальної міграції», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до забезпечення правопорядку і профілактичної роботи з населенням долучились поліцейські секторів реагування патрульної поліції та дільничні офіцери, спецпризначенці ГУНП.

Правоохоронці разом з військовослужбовцями Держприкордонслужби та Нацгвардії працюють на автомобільних постах та у складі автопатрулів.

Протяжність ділянки українсько-білоруського кордону в межах Житомирської області становить 250 км.

Як повідомлялося, режим Лукашенка після санкцій з боку ЄС спровокував міграційну кризу на кордонах Білорусі з Литвою, Латвією та Польщею. Мігранти з Іраку, Сирії та ряду африканських країн масово прибували в Білорусь, а прикордонна служба цієї держави доставляла їх до кордонів ЄС.

Наразі у прикордонній смузі виявилися заблокованими тисячі людей. З наближенням зимових холодів ця ситуація загрожує перерости у повномасштабну гуманітарну кризу.

МВС залучило додаткові сили Нацгвардії для посилення кордону на напрямках потенційного руху незаконних мігрантів з Білорусі.

 

 

 

 

 

Back to top button