Інфо поліції

До України не пустили ще одну російську артистку

Прикордонники не пропустили в Україну артистку з Росії Світлану Сурганову, яка прилетіла літаком з Мінська до Києва, через відвідування окупованого Криму. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Світлана Сурганова

“Сьогодні вночі в аеропорту “Жуляни” прикордонники не пропустили до України ще одну артистку з РФ. І знову причиною відмови стали відвідини окупованого Криму через тимчасово закриті пункти пропуску”, – написав він.

За його словами, під час оформлення пасажирів рейсу, що прибув з Мінська, була виявлена громадянка РФ Світлана Сурганова (“Сурганова і оркестр”).

Прикордонники під час розмови з артисткою встановили, що у травні 2016 року вона дійсно відвідувала тимчасово окупований Крим авіарейсом з Петербурга до Сімферополя та за 2 дні повернулася до Росії.

До України Світлана прилетіла з приватною метою, але законодавство про тимчасово окуповані території не передбачає виключень. Принаймні, до моменту звільнення Криму.

“В межах компетенції прикордонники прийняли рішення про непропуск даної громадянки до України та заборону їй в’їзду терміном на 3 роки”, – додав він.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close