Інфо поліції

Для бойовиків ОРДЛО з Росії завозять психотропні медикаменти

З території Російської Федерації на передові позиції бойовиків передають запаси медикаментів психотропного типу. Про це повідомив під час брифінгу представник прес-центру Міністерства оборони України Максим Праута, передає 1NEWS.

“За інформацією ГУР МОУ, командування російсько-окупаційних військ вживає нестандартних заходів для підвищення рівня бойової готовності та морально-психологічного стану військовослужбовців з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. З початку січня 2019 року до підрозділів, які перебувають на передових позиціях, з території РФ завезено значні запаси медикаментів психотропного типу. Вживання зазначених препаратів впливає на нервову систему людини, збільшує витривалість при надмірних фізичних навантаженнях та пригнічує відчуття страху. Водночас, для уникнення витоку інформації про використання психотропних речовин поширюється інформація про застосування спеціальних вітамінних комплексів для профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань”, – зазначив Праута

Представник прес-центру МОУ зазначив, що частину таких “медикаментів” отримує лише особовий склад передових підрозділів, що схиляє деяких російських військовослужбовців відмовлятись від чергової ротації і залишатися на передовій понад встановлений термін.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close