Інфо поліції

Детективи НАБУ затримали заступника мера Миколаєва за підозрою у привласненні 27 мільйонів гривень

Окрім цього, Миколаївського міського голову Олександра Сєнкевича також викликали до НАБУ для проведення слідчих дій

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) затримали заступника Миколаївського міського голови та першого заступника одного з департаментів міськради.

Їх підозрюють у привласненні 26,8 мільйонів гривень під час реконструкції Соборної площі у Миколаєві, – інформує 1NEWS.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міськради Сергій Коренєв на своїй сторінці у Facebook підтвердив інформацію про те, що 10 серпня до нього звернулися детективи НАБУ.

З його слів, він їде в Київ для надання показів стосовно привласнення грошей під час реконструкції Соборної площі.

За версією слідства, заступник міського голови ймовірно намагався покинути територію України. Його затримали у міжнародному пункті пропуску “Лужанка–Берегшурань”, що на українсько-угорському кордоні.

Також, за словами Ростислава Дробожура, затримали директорів шести приватних компаній, один із яких є чинним депутатом Одеської міськради.

Окрім цього, Миколаївського міського голову Олександра Сєнкевича також викликали до НАБУ для проведення слідчих дій.

Джерело: Суспільне

One Comment

  1. А що,не можна було у Миколаєві затримати,дома чи на роботі?Але піар компанія це святе.Згівнякали людині та усій сім’ї відпустку…Хотів втікти за кордон?Так коли тікають,то не серед білого дня,та не через усю країну!Де Миколаїв,а де Закарпаття?У Крим ближче…А коли б перетнув би кордон,що тоді?….Ех набу,набу…

Back to top button