Інфо поліції

Державного виконавця Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції звинувачують у збитках на 3 мільйони гривень

Він зловживаючи своїми повноваженнями, наклав арешт на нежитлові приміщення загальною площею понад 5 тис. кв. м, які перебували у господарському віданні державного науково-дослідного інституту

На Харківщині повідомили про підозру старшому державному виконавцю Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, який підозрюється у завданні збитків державі на суму близько 3 млн 300 тисяч гривень.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, державний виконавець, зловживаючи своїми повноваженнями, наклав арешт на нежитлові приміщення загальною площею понад 5 тис. кв. м, які перебували у господарському віданні державного науково-дослідного інституту та знаходились у власності Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Зазначається, що у подальшому приміщення було продано шляхом проведення електронних торгів на користь одного з товариств з обмеженою відповідальністю та фізичної особи, що суперечить нормам чинного законодавства, зокрема Закону України “Про введення мораторію на примусову реалізацію майна”.

Загальна сума збитків, завданих державі, складає майже 3 млн 300 тис грн.

Джерело: УНН
Back to top button