Інфо поліції

Посадовця Запорізької ОДА вивезли в багажнику авто і побили (оновлено)

У Запорізькій області представники місцевого злочинного угрупування викрали голову державної виконавчої служби Приморського району Сергія Гогунського в багажнику авто і побили. Про це повідомив у Facebook голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“Я дізнався, що голова державної виконавчої служби Приморського району Сергій Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угрупування. Певні особи вирішили незаконно зібрати врожай. А держслужбовця, що намагався перешкоджати протизаконним діям, було побито. Місцеві царьки не тільки залякували посадовця, а й викрали його в багажнику авто”, – повідомив губернатор.

Бриль додав, що відео цих подій потрапило до нього анонімно.

“Я одразу звернувся до голови Нацполіції в Запорізькій області, а також прокурора регіону. Також триматиму цю справу на особистому контролі”, – додав він.

Губернатор зазначив, що напередодні виборів у Запорізькій області “найбільш активно до влади почали прагнути відверті злочинці”.

“Я не боюсь називати прізвища! Йдеться про Андрія Анатолійовича Акритова, який співпрацює з місцевим осередком БЮТ і стверджує, що після виборів стане головою Нацполіції Запорізької області”, – стверджує Бриль.

 

ОНОВЛЕНО:

Після публікації новини, редакція 1NEWS отримала листа від прес-служби партії “Батьківщина” зі своєю позицією відносно подій:

«Батьківщина» виключила зі своїх лав Андрія Акритова, начебто причетного до побиття голови державної виконавчої служби Приморського району Запорізької області Сергія Гогунського.

Про рішення партії повідомив заступник керівника фракції Сергій Соболєв.

«Для нас немає недоторканних. Ми вважаємо, що перед законом всі мають бути рівними. Тепер завдання правоохоронців розібратися в деталях інциденту», – заявив він.

Водночас депутат закликав губернатора Запорізької області Костянтина Бриля, який і розповсюдив інформацію про інцидент, не спекулювати на справі та не заважати розслідуванню.

За словами Сергія Соболєва, для «Батьківщини» партійна репутація в усі часи була не порожнім звуком, чого точно не скажеш про партію голови ОДА – БПП.

«Нагадав би пану Брилю про депутата Бердянської міськради Віктора Цуканова, відеодокази отримання хабаря яким є неспростовними. І про затримання за аналогічний злочин щойно обраного голови громади Вільнянського району Анатолія Клименка. Про його соратника Сергія Валентирова, чия родина фігурує на фото із замовником вбивства колишнього бійця АТО Віталія Олешка з позивним «Сармат». Зрештою, про прогулянки самого пана Бриля Дніпром на незареєстрованому катері обласного управління рибохорони, на якому його родич наступного дня «накатався» до такого стану, що це призвело до смерті одного та каліцтва іншого пасажира», – заявив Сергій Соболєв.

Як зазначив заступник керівника фракції, згадані ним особи досі мають партійні квитки БПП. Президентська сила, вочевидь, спокійно ставиться до порушення своїми членами законів, а справи за ними роками розглядаються в судах.

 

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Інформаційне агентство не знає, що в ОДА, навіть Запорізькій, депутатів не буває! Ганьба безграмотним авторам!

Back to top button
Close
Close