Інфо поліції

ДБР затримало лісничих за незаконну вирубку дерев (ВІДЕО)

Вони заподіяли шкоди державі на майже 13 млн грн

ДБР повідомило про підозру посадовцю Київського обласного та по м. Києву Управління лісового та мисливського господарства, а також ексгендиректору, головному лісничому та лісничому Державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Київоблагроліс».

Про це інформує 1NEWS.

Слідчі ТУ ДБР у Києві встановили, що у 2018-2020 роках лісничі, без проведення оцінки впливу на довкілля (ОВД) та без отримання відповідного висновку, за попередньою змовою здійснювали незаконні суцільні санітарні рубки на земельних ділянках загальною площею близько 8 га. Чим заподіяли шкоди державі на майже 13 млн грн.

За попередньою інформацією, службові особи при підготовці документів і матеріалів для отримання дозвільних документів – лісорубних квитків, вносили в них неправдиві відомості та надалі забезпечували безпідставне дроблення однорідних лісових ділянок площею не більше 1 га. Це їм давало можливість не отримувати висновок ОВД від Міндовкілля, а йти шляхом спрощеної процедури.

Надалі представники державного лісового агенства затверджували вказані документи та матеріали у відповідних контролюючих органах.

Того ж дня повідомлено про підозру службовій особі Київського обласного Управління лісового та мисливського господарства, яка здійснювала погодження документів щодо проведення суцільних санітарних рубок на земельних ділянках площею понад 1 га без проведення оцінки з впливу на довкілля.

Її дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України – службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

Джерело: ДБР

Схожі записи
Close
Back to top button