Інфо поліції

ДБР відкрило кримінальну справу проти Владислава Криклія

Міністру інфраструктури ставиться у провину створення схеми, за якою була монополізована система видачі дозволів на установку газобалонного обладнання в автотранспортних засобах

Державне бюро розслідувань порушило кримінальну справу стосовно міністра інфраструктури Владислава Криклія за позовом народного депутата від “Слуги народу” Олександра Куницького.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними народного депутата від “Слуги народу” Олександра Дубінського, Криклію ставиться у провину створення схеми, за якою була монополізована система видачі дозволів на установку газобалонного обладнання в автотранспортних засобах.

“Криклій з подільниками прийняли ряд постанов Мінінфраструктури, якими сертифікація газобалонного обладнання зводиться на 6 фірм, а ціна такої сертифікації з 800 гривень збільшується до 3000 гривень. Криклій — ще більш зашкварний міністр, ніж його шеф Шмигаль. І ми це доведемо”, — пише нардеп.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про створення Владиславом Криклієм транспортного картелю, який підпорядкував роботу всієї інфраструктури України своїм власним інтересам.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close