Інфо поліції

Cуд у Києві виніс вирок про довічне позбавлення волі чоловіка за вбивство військового

Тяжкі злочини були скоєні 25 квітня 2016 року в Дарницькому районі столиці

Дарницький райсуд Києва виніс вирок про довічне позбавлення волі чоловіка, який поранив таксиста та вбив військовослужбовця. Про це повідомляє 1NEWS.

 

Тяжкі злочини були скоєні 25 квітня 2016 року в Дарницькому районі столиці.

Як зазначили в поліції, повідомлення про перший злочин тоді надійшло з вулиці Тепловозної, де зловмисник завдав ножове поранення в шию водію таксі, який його підвозив. Нападник, схопивши мобільний телефон потерпілого, втік. А вже через 20 хвилин неподалік вулиці Драгоманова напав на ще одну людину – 43-річного військовослужбовця, якого випадково зустрів, тікаючи з місця скоєння попереднього злочину. Зловмисник наніс офіцеру несумісні з життям ножові поранення.

За результатами проведення розшукових дій підозрюваного вдалося встановити і затримати.

За місцем його проживання виявили численні речові докази, які вказували на причетність затриманого до вчинення цих злочинів. Крім того, проведені цитологічні та молекулярно-генетичні експертизи, протоколи упізнання та слідчого експерименту, стали беззаперечними доказами винуватості вказаної особи у суді, заявили в поліції.

Рішенням Дарницького районного суду м. Києва зловмисника засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією всього майна, що є його особистою власністю.

Джерело: прокуратура Києва

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close