Інфо поліції

Чиновників міської ради Дніпра підозрюють у відкатах та розкраданні бюджету

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами одержання неправомірної вигоди та розкрадання державних коштів у діяльності посадовців Дніпровської міської ради здійснюється Головним слідчим управлінням СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру директору КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради за фактом одержання неправомірної вигоди, а також посадовцям двох суб’єктів господарювання за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі.

Про це інформує 1NEWS.

За даними слідства, керівник комунального підприємства систематично отримувала хабарі від підрядників за перемогу в тендерах та укладення з ними договорів на виконання ремонтних робіт, а також формальне і безперешкодне підписання актів виконаних робіт щодо поточного ремонту парків «Зелений Гай» та «Амурський парк».

Також встановлено, що суб’єкти господарювання надавали цій посадовій особі неправомірну вигоду у вигляді «відкату» за перемогу в тендерах. В деяких випадках розмір такого «відкату» сягав 50% від суми договору.

Крім того, за процесуального керівництва Офісу Генпрокурора повідомлено про підозру заступнику директора Департаменту житлового господарства Дніпровської міськради та директору товариства з обмеженою відповідальністю за фактом розтрати та заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК України).

Розслідуванням встановлено, що посадовець розтратила майже 300 тис грн шляхом укладення договорів підряду з поточного ремонту під’їздів у житлових будинках м. Дніпра, вартість яких була завищена директором товариства, який заволодів цими коштами.

Джерело: Офіс генпрокурора

Останні новини

Back to top button