Інфо поліції

Чиновників Черкаської міської ради звинувачують у багатомільйонних розкраданнях

За оцінками експертів, через реалізацію їх оборудки державному бюджету було завдано збитки на майже 1,6 мільйона гривень

Служба безпеки України припинила протиправну діяльність чиновників Черкаської міської ради, які організували корупційну схему привласнення державних коштів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що до складу злочинного угруповання входили чотири посадовці міськради, серед яких керівництво одного з департаментів, власник і директор комерційної структури.

Чиновники уклали угоду з будівельною компанією на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста на загальну вартість понад 18,5 мільйона гривень.

За результатами перевірки зафіксовано, що кошти були перераховані на спеціально створені фірми-конверти. Потім зловмисники перевели бюджетні кошти в готівку, уникнувши таким чином сплати податків.

За оцінками експертів, через реалізацію цієї оборудки державному бюджету було завдано збитки на майже 1,6 мільйона гривень.

Під час обшуків у службових кабінетах посадовців було вилучено чорну бухгалтерію, фінансову та платіжну документацію, що підтверджує протиправну діяльність.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close