Інфо поліції

Чиновника Харківської міської ради звинувачують у розтраті 2 мільйонів гривень

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що посадовець вчинив розтрату на користь товариства з обмеженою відповідальністю в період з 2017 по 2019 роки

Заступник директора Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради спричинив матеріальну шкоду територіальній громаді майже на 2 мільйони гривень.

Про це повідомляє 1NEWS.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що посадовець вчинив розтрату на користь товариства з обмеженою відповідальністю в період з 2017 по 2019 роки.

В ході виконання товариством з обмеженою відповідальністю робіт за договорами з капітального ремонту транспортних споруд по проспекту Льва Ландау, шляхом списання зворотньою сумою відходів від фрезерування асфальтобетонного покриття за ціною значно нижчою ринкової, була спричинена значна матеріальна шкода.

Відомості про подію внесено до ЄРДР за частинами 2, 3, 4, 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Джерело: поліція Харківської області

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close