Інфо поліції

Чернівецькі митники брали хабарі за незаконне переміщення товарів

Оперативники спецслужби задокументували чотири епізоди отримання митниками неправомірної вигоди на більше ніж 50 тисяч гривень

Співробітники СБ України спільно з прокуратурою викрили механізм систематичного отримання хабарів працівниками Міжнародного автомобільного пропускного пункту «Порубне» Чернівецької митниці, – повідомляє 1NEWS.

Правоохоронці встановили, що посадовці вимагали від громадян гроші за безперешкодне переміщення через державний кордон товарів без належного митного оформлення.

Оперативники спецслужби задокументували чотири епізоди отримання митниками неправомірної вигоди на більше ніж 50 тисяч гривень.

Співробітники відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Чернівецькій області затримали в.о. начальника відділу митного оформлення пропускного пункту «Порубне» під час отримання чергового хабара у розмірі 500 євро.

За результатами проведення невідкладних слідчих дій на робочих місцях інших працівників контролюючих органів на кордоні правоохоронці виявили та вилучили чималі суми у гривнях та іноземній валюті.

Джерело: прес-центр СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close