Інфо поліції

Через отруєння грибами на Київщині померла жінка

Від смерті жінки минув майже тиждень і медики встановили, що призвело до трагедії, інформує 1NEWS з посиланням на портал brovary.net.ua.

Про це повідомила завідувачка відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань в Броварах Ольга Строй.

Лікарка розповіла, що чоловік 59-річної жінки привіз із Чернігівської області різні гриби. Білі гриби жінка відклала окремо та віддала дітям, а сироїжки, не відварюючи, приготувала на сковорідці.

Наступного дня стан жінки погіршився: у неї була блювота та біль у животі.

“Жінка – колишній медик, тому до лікаря відразу не звернулася, а почала лікуватися самостійно. Згодом їй стало легше, але ненадовго”, – каже Ольга Строй.

Через добу жінку все ж госпіталізували до гастроентерологічного відділення броварської лікарні. Через те, що її стан погіршувався, хвору перевели у реанімацію, проте вона померла через 5 днів після вживання грибів.

“За результатами лабораторних досліджень з’ясувалось, що померла з’їла бліду поганку. Сироїжки та бліді поганки дуже схожі зовні”, – наголошує Ольга Строй.

 

 

 

 

Back to top button