Інфо поліції

Бюджет Дніпра зазнав мільйонних збитків через реконструкцію зони відпочинку

За висновками будівельно-технічної експертизи, внаслідок зловживань місцевому бюджету завдано збитки на майже 2,5 мільйона гривень

Служба безпеки України викрила нанесення мільйонних збитків бюджету Дніпра під час реконструкції зони відпочинку.

Про це повідомляє 1NEWS.

За попередньою версією слідства, протягом 2017-2018 років комунальне підприємство оголосило два тендери з виконання капітального ремонту системи освітлення однієї з паркових зон міста загальною вартістю майже 9 мільйонів гривень.

Перемогу в обох випадках здобула одна комерційна структура.

Під час виконання замовлення керівник фірми вирішив «зекономити» бюджетні гроші. Він встановив освітлювальну техніку нижчої якості, не дотримуючись технічних стандартів, здійснив її підключення, допустивши порушення норм та правил безпеки.

До актів комерсант вніс завідомо неправдиву інформацію про обсяги робіт та їх вартість. Приймання робіт здійснювало підприємство технічного нагляду, яке на постійній основі залучали комунальниками для перевірки якості та повноти виконаних робіт, а також їх відповідності технічним нормам. Керівник цієї структури, незважаючи на очевидні порушення умов тендеру, підписав акт з висновком про належне виконання ремонтних робіт.

За висновками будівельно-технічної експертизи, внаслідок зловживань місцевому бюджету завдано збитки на майже 2,5 мільйона гривень.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close