Інфо поліції

Бойовику “ЛНР” присудили 11 років тюрми

Суд заочно засудив до 11 років позбавлення волі чоловіка за участь у діяльності “ЛНР” та вбивство людини, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу прокуратури Луганської області.

“У порядку спеціального судового провадження Лисичанською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно мешканця Луганщини, якого засуджено за участь у діяльності непередбачених законом збройних формувань (ч. 2 ст. 260 КК України) та умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 КК України)”, – йдеться в повідомленні.

Як встановило слідство, в травні 2014 року чоловік вступив до батальйону територіальної оборони “Призрак” самопроголошеної “ЛНР”. Підрозділи батальйону на той час базувалися на території Лисичанська. Чоловік брав активну участь в його діяльності.

А в червні 2016 року під час патрулювання міста Новодружеська у складі незаконного збройного формування останній, застосувавши автоматичну вогнепальну зброю, скоїв умисне вбивство місцевого жителя.

“На даний час з метою ухилення від кримінальної відповідальності бойовик продовжує переховуватись від органів слідства та суду. На підставі зібраних в ході досудового розслідування доказів вини особи, за результатами судового розгляду Лисичанський міський суд визнав винним бойовика у скоєнні злочинів та заочно засудив до 11 років позбавлення волі”, – зазначили у прокуратурі.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close